W dniu dzisiejszym poznamy wyniki w kolejnych dwóch stanach, tym razem głosujących za pomocą primaries. Stawką w obu stanach jest 59 delegatów, 30 w Michigan i 29 w Arizonie. Wyniki powinny być znane około godziny 2 w nocy czasu polskiego.

 

 

Ostatnim akcentem w kampanii Rona Paula w Michigan było spotkanie na Michigan State University które przyciągnęło rekordową liczbę - 4 tysięcy widzów. W ostatnim tygodniu dosyć intensywnie Paul agitował właśnie w tym stanie dlatego z większą nadzieją będziemy spoglądać na wyniki spływające właśnie z Wolverine State. Nie należy jednak oczekiwać cudów. W sondażach wyraźnie przewagę mają Romney i Santorum którzy walczą o zwycięstwo w tych stanach. Paul wygrywa z Gingrichem ale plasując się na 3 miejscu ma sporą stratę do liderów sondażowych.

O 2 powinno zakończyć się głosowanie w Michigan, a o 3 w Arizonie. Dlatego pierwszych wyników można się spodziewać dopiero koło 3-4 w nocy. Wszystkich zainteresowanych, którzy będą śledzili na bieżąco aktualizacje zapraszamy do komentowania na łamach naszego portalu wyników. Jutro spore omówienie rezultatów.

Wyniki:

Arizona: Google - MSNBC - CNN

Michigan: Google - MSNBC - CNN